+48 61 8104 340 hotelmax@hotelmax.com.pl

Pokoje

Hotel MAX ma do zaoferowania Państwu pokoje komfortowe i nowoczesne. Są to pomieszczenia urządzone w ciepłych kolorach, łączące w sobie prostotę i elegancję.

Do Państwa dyspozycji znajdują się komfortowe pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i apartamenty.
Wszystkie oferowane przez nas pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, WC, a także bezpłatny dostęp do Internetu. Każdy gość znajdzie u nas spokój i wypoczynek po ciężkim dniu pracy czy po wyczerpującej podróży.

Pokoje EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO, czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki TV, monitory, itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w pokoju EKO! Jednak jeśli nie możesz żyć bez telewizora, na Twoje życzenie Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska nieodpłatnie wypożyczy Ci odbiornik TV do własnego, osobistego użytku, na okres pobytu w hotelu.

Pokoje, które mają podwyższony standard posiadają także klimatyzację.

Naszą propozycją dla Państwa na początek dnia jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu, które wliczone jest w cenę pobytu.

Naszym celem i życzeniem jest to, by świadczyć usługi na wysokim poziomie jednocześnie zachowując umiarkowane ceny. Staramy się dbać o naszych gości jak najlepiej, ponieważ liczy się dla nas ich zadowolenie z pobytu u nas.

Miła atmosfera zapewni Państwu komfort pobytu.

Zarezerwuj!